Ātrā navigācija:
otrdiena, 20. februāris, 2018. gada 051. diena
< Domes sēde
ceturtdiena, 23.11.2017 15:34 Age: 89 Days
Category: Galvenā ziņa, Izglītības ziņas

Esam ”Labo darbu maratona” dalībnieki

Krāslavas Bērnu un jauniešu centra šūšanas – modelēšanas pulciņā ”Meistarstiķis” audzēknes brīvo laiku pavada mācoties šūt. Izstrādājumi top pārsvarā sev,


.

 

 

 

izstādei vai konkursam. Gatavot kādam dāvanu arī ir labs darbs, jo ar to sagādā prieku gan sev, gan citam. Bet darināt darbiņu apzināti , zinot, ka ar to tu palīdzi darīt labu tālāk citiem, rada divkāršu gandarījumu. Labie darbi kļūst par ilglaicīgu tradīciju pulciņā. Latvijas valsts simtgade ir labs pamudinājums ne tikai turpināt, bet arī meklēt jaunas iespējas jau esošai sadarbībai. Tas turpmākajam. 

 

 

Varam tikai apbrīnot un priecāties par Krāslavas katoļu draudzes Caritas  grupas darbīgajām sievietēm, kuras gada garumā, diendienā veic svētīgu darbu, bez atlīdzības palīdz citiem. Prieks, ka arī mūsu pulciņa audzēkne Evija Vagale ir liels palīgs savai vecmāmiņai Annai šajā darbā. Arī šogad “Labo darbu nedēļas 2017” ietvaros pēc Caritas pasūtījuma šuvām maisiņus saimnieciskajām vajadzībām. Tapa 20, mācoties izšūt uzrakstus, šūt veļas vīli, glīti noformēt darbu. Uz šo labdarības darbiņu pieteicās un to veica 12 meitenes. Prieks par meitenēm! Paldies par viesmīlīgo sagaidīšanu un našķiem Caritas “rūķīšiem”.

 

 

Pulciņa “’Meistarstiķis” skolotāja Aina Guba