Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< Aicina darbā angļu valodas skolotāju!
pirmdiena, 22.08.2016 16:13 Age: 2 Years
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

Aizritējis velokauss Krāslava - 2016!

20. augustā Baltiņos, Krāslavas novadā, jau otro gadu pulcējās velosporta entuziasti, kuri bija noskaņoti ne vien sacensties savā starpā, bet arī aktīvi un lieliski pavadīt laiku.


.

 

 

 

Arī šogad velosporta cienītāji bija ieradušies no Krāslavas novada, Dagdas, Aglonas, Preiļiem, Talsiem, Daugavpils, Vaboles, Riebiņu novada, Viesītes, Ilūkstes novada un Šķeltovas. Patiess prieks, ka šogad dalībnieku skaits ir pieaudzis.

 

 

Velokausa trases viens aplis, kurš bija 4 km garš, ietvēra vairākus kāpumus un nobraucienus, kā arī dažāda platuma ceļus, tādējādi mudinot sacensību dalībniekus būt modriem visas trases garumā. Sacensību dalībnieki sacentās 4km, 8km, 12km, 16km, 20km un 24km garās distancēs, atbilstoši savai vecuma grupai. Velosporta entuziastus īpaši iedvesmoja 83 gadus vecs dalībnieks Romāns Saušs, kurš godam veica 16 km garu distanci!

 

 

Rezultāti pielikumā. Bildes no velokausa „Krāslava - 2016” var aplūkot šeit: https://failiem.lv/u/dzggg5aa

 

 

Īpašs paldies Krāslavas novada domei par finansiālu atbalstu! Savukārt Z/S „Gliemji” paldies  par sagādātiem patīkamajiem un gardajiem pārsteigumiem godalgoto vietu ieguvējiem!

 

 

 

Diāna Vanaga,

Biedrība SPORTISTS