Ātrā navigācija:
trešdiena, 13. decembris, 2017. gada 347. diena
< PROJEKTS JAUNIEŠIEM “PROTI UN DARI”
pirmdiena, 02.10.2017 00:00 Age: 73 Days
Category: Galvenā ziņa, Izglītības ziņas, Sporta ziņas

Skolēnu rudens kross

26.septembrī Krāslavas un Dagdas novada skolēni pulcējās tradicionālajā rudens krosā, kurš notika mežainā apvidū, kā arī dalībnieku skaits pārsniedza 100


.

.

.

.

.

 

 

 

cilvēkus. Rudens krosā tika pārstāvēta Krāslavas pamatskola, Krāslavas Valsts ģimnāzija, Krāslavas Varavīksnes vidusskola, Škeltovas pamatskola, Indras pamatskola, Dagdas vidusskola, Robežnieku pamatskola un Aleksandrovas internātpamatskola. Prieks, ka katras skolas skolēniem izdevās izcīnīt godalgotas vietas. 

 

 

500m zēni 2009.dz.g.

 

1. Čubrevičs Romans Šķeltovas pamatskola  01:56.0

2. Golubevs Arkādijs Indras pamatskola 01:58.6

3. Vandišs Einārs         Dagdas vidusskola 02:05.5

 

 

500 m zēni 2008.dz.g.

 

1. Djatkovičs Markuss Krāslavas pamatskola 01:40.9

2. Sjadro Dainis         Krāslavas pamatskola 01:43.0

3. Krjukovs Maris         Krāslavas pamatskola 01:51.4

 

 

500 m zēni 2007.dz.g.

 

1. Sitniks Rihards Krāslavas pamatskola 01:40.7

2. Reuts Aleksejs Krāslavas pamatskola 01:43.4

3. Grišāns Emīls Krāslavas pamatskola 01:48.4

 

 

1000m zēni 2006.dz.g.

 

1. Kazakevičs Daniels Dagdas vidusskola 03:40.3

2. Pajats Lauris         Aleksandrovas int.p. 03:59.6

3. Ivanovs Indris         Robežnieku pamatskola 04:04.5

 

 

1000m zēni 2005.dz.g.

 

1. Silibitkins Aleksejs Varavīksnes vidusskola 03:39.0

2. Kozačuks Artemijs Varavīksnes vidusskola 04:03.1

3. Latkovskis Guntis Varavīksnes vidusskola 04:04.3

 

 

 

 

1500m zēni 2004.dz.g.

 

1. Borodins Danils          Šķeltovas pamatskola 05:47.4

2. Nazarovs Oskars Robežnieku pamatskola 05:58.1

3. Kiselevskis Nikita Dagdas vidusskola 06:09.7

 

 

1500m zēni 2003.dz.g.

 

1. Gudovskis Guntais Robežnieku pamatskola 05:31.7

2. Labišs Edgars         Krāslavas pamatskola         05:35.6

3. Niedra Roberts         Aleksandrovas internātpsk. 05:41.5

 

 

2000m zēni 2002.dz.g.

 

1. Niedra Ronalds          Aleksandrovas internātpsk. 07:13.0

2. Gorenko Raimonds  Krāslavas Valsts Gimnāzija        07:25.6

3. Racinš Laimis          Indras pamatskola        07:55.2

 

 

3000m jaunieši 2001.dz.g.

 

1. Kovaļkovs Ainārs Krāslavas Valsts ģimnāzija 10:57.5

2. Kartenko Nikodems Dagdas vidusskola 11:31.5

3. Andžāns Juris         Dagdas vidusskola 11:34.1

 

 

3000m Jaunieši 2000.-1998.dz.g.

 

1. Andžāns Reinis         Krāslavas Valsts ģimnāzija 10:44.4

2. Špeniks Aleksandrs Aleksandrovas int.psk. 11:27.8

3. Bidzāns Renāts         Krāslavas Valsts ģimnāzija 11:33.3

 

 

500m meitenes 2009.dz.g.

 

1. Bārtule Ksenija Indras pamatskola 01:58.8

2. Kanceviča Darja Varavīksnes vidusskola 02:02.7

3. Poļaka Milana Dagdas vidusskola 02:04.1

 

 

500m meitenes 2008.dz.g.

 

1. Djatkoviča Martīne Krāslavas pamatskola 01:39.4

2. Podjava Bernadetta Krāslavas pamatskola 01:52.7

3. Zemlicka Evelīna Dagdas vidusskola 01:54.7

 

 

500m meitenes 2007.dz.g.

 

1. Rutka Ilvita         Dagdas vidusskola 01:45.1

2. Vorožcova Elizabeta Varavīksnes vidusskola 01:45.7

3. Kuzņecova Katrīna Dagdas vidusskola 01:47.1

 

 

500m meitenes 2006.dz.g.

 

1. Podjava Terēza                  Krāslavas pamatskola 01:43.6

2. Zujeva Viktorija                 Varavīksnes vidusskola 01:55.2

3. Konstantinoviča Marianna Varavīksnes vidusskola 01:56.3

 

 

1000m meitenes 2005.dz.g.

 

1. Šuminska Adriāna Krāslavas pamatskola 03:54.1

2. Ciganoviča Renāte Dagdas vidusskola 03:59.4

3. Baldiņa Diāna                 Indras pamatskola 04:01.5

 

 

1000m meitenes 2004.dz.g.

 

1. Volka Līga          Krāslavas pamatskola 03:40.8

2. Volka Jana          Krāslavas pamatskola 03:57.7

3. Lune Darja Indras pamatskola 04:12.4

 

 

1000m meitenes 2003.dz.g.

 

1. Gribute Nadežda Dagdas vidusskola 03:53.9

2. Cielava Kristīne        Šķeltovas pamatskola           04:13.6

3. Čubreviča Kamila Aleksandrovas internāt psk. 05:06.3

 

 

1500m meitenes 2002.dz.g.

 

1. Sobiļa Valerija         Šķeltovas pamatskola      06:16.0

2. Kraupša Ligita         Šķeltovas pamatskola       06:30.3

3. Pogumirska Agata Indras pamatskola 07:07.4

 

 

1500m jaunietes 2001.dz.g.

 

1. Poļaka Jana                Dagdas vidusskola 05:59.7

 

 

2000m jaunatnes 2000.-1998.dz.g.

1. Invalidova Natālija Aleksandrovas int.psk. 09:55.7

2. Kaira Diāna Robežnieku pamatskola 11:17.7

 

 

Paldies par piedalīšanos rudens krosā! 

 

 

Ilona Vanaga

Krāslavas Sporta skolas metodiķe