Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< Krāslavā aizritēja basketbolam veltīta Veselības diena
trešdiena, 04.10.2017 10:34 Age: 172 Days
Category: Galvenā ziņa, Informācija

Sākusies pieteikšanās nodokļu atbalsta pasākumam!

No šī gada 1.oktobra līdz 2018.gada 2.janvārim ikviens, kam izveidojies nodokļu parāds, var Valsts ieņēmumu dienestā pieteikties nodokļu atbalsta


.

.

 

 

 

pasākumam. Nodokļu atbalsta pasākums paredz nokavējuma un soda naudas pilnīgu dzēšanu ar nosacījumu, ka ne vēlāk kā līdz 2019.gada 31.decembrim tiek samaksāts nodokļu pamatparāds. Atbalsta pasākumam var pieteikties gan privātpersonas, gan komersanti. Tas atteicas uz visiem nodokļu veidiem, izņemot nekustamā īpašuma nodokli un solidaritātes nodokli, neatkarīgi no tā, par cik senu laika posmu nodokļu parāds izveidojies. 

Pieteikties nodokļu atbalsta pasākumam iespējams, sākot no 2017. gada 1. oktobra līdz 2018.gada 2.janvārim, aizpildot īpaši tam paredzēto iesniegumu.

Juridiskās personas šo iesnieguma veidlapu var aizpildīt un nosūtīt VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā, savukārt fiziskās personas to var iesniegt gan VID EDS, gan arī:

personīgi vēršoties jebkurā VID klientu apkalpošanas centrā;

izmantojot drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz e-pasta adresi vid@vid.gov.lv;

sūtot pa pastu uz adresi: Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978.

Nodokļu maksātāji, kuri vēlas noskaidrotu nodokļu pamatparāda, nokavējuma naudas un soda naudas apmēru uz pieteikuma iesniegšanas dienu, to var precizēt VID EDS. Fiziskās personas, kuras nav EDS lietotāji, informāciju par savu nodokļu pamatparāda apmēru var iegūt, sazinoties ar VID speciālistu, kurš būs norādīts VID nosūtītajā vēstulē.