Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< Skolēnu konkursa “Gardēžu klase” otrās sezonas pusfinālā iekļūst arī Krāslavas pamatskolas 5.a klase
trešdiena, 04.10.2017 10:25 Age: 172 Days
Category: Galvenā ziņa, Projektu ziņas, Sporta ziņas

Krāslavā aizritēja basketbolam veltīta Veselības diena

2017.gada 30.septembrī, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē aizritēja Veselības diena Krāslavas Veselības dienas kausa izcīņa basketbolā


.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

vīriešiem ar basketbola un veiklības konkursiem skatītājiem un interesentiem - “Veselā miesā vesels gars”.

 

 

Pasākums sākās ar viesu komandu no Rēzeknes un Iecavas savstarpējo cīņu, kurā spēcīgāki izrādījās Rēzeknes basketbolisti. Pēc spēles aktivitātes turpinājās ar konkursiem pašiem jaunākajiem Krāslavas basketbolistiem.

 

Soda metienus vislabāk izpildīja Nauris Satabulnieks un Valentīns Smirnovs, kuri saņēma galvenās balvas – basketbola bumbas. Nākošajā konkursā uz precizitāti un attālumu labākais izrādījās Rihards Jermolajevs, kuram balvā arī basketbola bumba.  Konkursos meitenēm piedalījās Evija un Anna, kuras attiecīgi uzvarēja pa vienam konkursam. Visi konkursanti tika apbalvoti ar saldām un garšīgām balvām, kā arī ar T krekliem.

 

No vecākiem visprecīzākā izrādījās Iveta Solima, kura iemeta sešus no desmit soda metieniem! Apsveicams rezultāts! 

 

Pēc jaunākās grupas basketbolistu konkursiem ar lekciju par tēmu: “Basketbola nozīme sirds, asinsvadu, onkoloģisko, garīgo slimību profilaksē" uzstājās Krāslavas bērnu ārsts Juris Juškevičs, pēc viņa - basketbola treneri Raitis Timma un Edgars Gribs iepazīstināja mazos un lielos basketbolistus ar basketbolu, lasot lekcijas par tēmām: “Basketbols un tā ietekme uz veselību; Basketbolam nepieciešamā fiziskā sagatavotība; Basketbola ietekme uz muskuļu grupām, izvairīšanās no traumatisma (t.sk. drošības tehniskas ievērošanu)”.

 

 

Sekoja konkursi vidējai un vecākajai grupai. Soda metienu konkursā vidējā grupā uzvarēja un galveno balvu saņēma Renārs Raudive, bet vecākajā grupā soda metienu un konkursā uz ātrumu un precizitāti uzvarēja Rinalds Timma

 

Pēc konkursiem notika vēl divas basketbola pirmssezonas pārbaudes spēles, kurās BK Krāslava/Sporta skola tikās ar Rēzeknes un Iecavas komandām, kuras pagājušājā sezonā LBL3 turnīra ietvaros ieņēma, attiecīgi, 2. un 4.vietu. Abās spēlēs uzvaru un galveno turnīra balvu ieguva Krāslavas komanda. 

 

Pasākumu organizēja biedrība “Basketbola klubs Krāslava”, sadarbībā ar Krāslavas novada domi, īstenojot ESF projektu Nr. 9.2.4.2/16/I/097 „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Krāslavas novadā”. 

 

Esiet aktīvi, spēlējiet basketbolu, tiksimies nākamajos pasākumos! 

 

 

BK Krāslava valdes priekšsēdētājs Raitis Timma