Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< Domes sēde
ceturtdiena, 28.09.2017 16:29 Age: 177 Days
Category: Galvenā ziņa, Projektu ziņas

Veselīgs dzīvesveids – tas ir moderni

Tas nav nekāds atklājums, ka sports interesē vairākumu cilvēku dažādā vecumā, arī jauniešus tai skaitā. Robežnieku pamatskolas sporta zāle izejamās dienās ir aizņemta katru vakaru.


.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

Jaunais zemnieks Eduads Ižiks ir atbildīgs par Robežnieku futbola komandu. Brīvajā laikā viņi labprāt satiekas ar jauniešu komandām no Dagdas, Ezerniekiem, Asūnes.

 

Ideja organizēt sporta spēles un sacensības starp dažāda vecuma cilvēkiem radās sakarā ar to, ka veselīgs dzīvesveids starp iedzīvotājiem paliek populārāks ar katru gadu.

 

 Vecāki kopā ar bērniem 94 cilvēku skaitā aktīvi piedalījās sacensībās: šautriņu mešana, lēcieni ar lecamauklu, metieni vārtos, metieni grozā, dambretes spēles. Pirmo reizi vecāku un bērnu komandām bija organizētas sacensības orientācijā. Bija jūtams neliels nogurums, toties laiks tika pavadīts interesanti un lietderīgi. Dalībnieki saņēma medaļas un pārsteiguma balvas, beigās visi cienājās pie saldā galda.

 

Sporta dienai Skuķu aprūpes centrā projekta dalībnieki gatavojās rūpīgi. Vajadzēja izvēlēties tādus sporta konkursa veidus, lai tajos varētu piedalīties vecākas paaudzes cilvēki, kā arī cilvēki, kuri ierobežoti kustībās.

 

Dejas un dziesmas starp sacensībām un konkursiem, protams, bija brīnišķīgi. Tagad pansionāta iedzīvotāju istabiņās uz sienām var redzēt iegūtas medaļas, viņiem tās ir ļoti dārgas.

 

Vasarā biedrības locekļi piedalījās sporta sacensībās Skaistā, un sporta nometnē Indrā.

 

Mūsu jauniešu vecāki piedalījās Krāslavā, sporta sacensībās nūjošanā. Ar  uztraukumu jutām līdzi Ilmāram Murānam, kad viņš stājoties ugunsdzēsēju koledžā, kārtoja ieskaiti sportā. Pie mums viņš ir viens no labākajiem dalībniekiem tūrismā un futbolā.

 

Pašreiz gatavojamies Eiropas sporta nedēļai, kura notiks no 23. Septembrī līdz 30.septembrim. Ideju daudz, vajag tikai tās īstenot. Ceram uz Robežnieku pagasta pārvaldes un Robežnieku pagasta iedzīvotājus atbalstu.

Tad mums viss izdosies.

 

 

Projekta koordinatore Maija Šemele