Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< Velo diena veselīgam dzīvesveidam!
pirmdiena, 18.09.2017 08:19 Age: 188 Days
Category: Galvenā ziņa, Projektu ziņas

Biedrības "Robežnieku kodols" aktivitātes

Uz klubu “Robežnieku kodols” jaunieši atnāk 14 gadu vecumā, bet pēc tam paliek uz ilgāku laiku kā aktīvi biedrības dalībnieki un palīgi.


.

.Maritas Kovko foto

 

 

 

Dažam patīk vienkārši būt sabiedrībā, citiem patīk sporta aktivitātes, bet citam patīk  piedalīties dažādos pasākumos.

Biedrības galvenais mērķis ir organizēt sadarbību jauniešu starpā, mācīt darboties ar dažāda vecuma cilvēkiem. Katru gadu jauniešu kluba biedri cenšas aktīvi piedalīties dažādos pagasta pasākumos.  Kopā ar pieaugušo palīdzību  mācās rakstīt projektus.

 

2017. gadā jauniešu biedrības “ Robežnieku kodols “ locekļi realizē 3 projektus. Viens no tiem  “Skolas tēls-absolventu rokās”.  Tas jau ir kā tradīcija.

Jau 9 gadus pēdējā zvana svētkos absolventi kopā ar vecākiem stāda koku aleju un palīdz sakopt skolas teritoriju. Šī gada ideja izveidot jaunu koka tiltu pie skolas pēc devīzes  “Ceļš uz zināšanām”. Septembra beigās ielūdzam visus uz tilta atklāšanu.

Otrais projekts, tas ir darbs ar mazajiem draudziņiem vasarā, kura nosaukums “Mūsu mazās rociņas draugu saujā savas dzimtās puses labā”- konkursa ietvaros  “Iedzīvotāji veido savu vidi 2017”. Darbs ar internet resursiem, dejošana, dziedāšana, puķu stādīšana, stendu uzstādīšana, tikšanās, ēdienu gatavošana, uzstāšanās pasākumos- viss bija pieejams bērniem pēc viņu vēlēšanās - Ilmārs Murāns atbildēja par mūziku, Marija Truskovska “pasniedza vokālu”, Jekaterina Mančinska iepazīstināja ar zirgiem, Oskars Jeromenoks vadīja  ekskursijas.

 Kad ciematā  dzīvo tādi  jauni cilvēki, arī jaunajai paaudzei ir no kā ņemt piemēru.

 

 

 

 Valdes locekle Maija Šemele