Ātrā navigācija:
trešdiena, 26. jūlijs, 2017. gada 207. diena
< Mobilais mamogrāfs
piektdiena, 07.07.2017 14:00 Age: 19 Days
Category: Kultūras ziņas

Muzikāla komēdija SEPTIŅAS VECMEITAS Krāslavas Parka estrādē 6. augustā 16:00

Tijas Bangas luga trīs cēlienos „Septiņas vecmeitas”- ir viena no kulta statusu ieguvušajām lugām Latvijā, kas piedzīvojusi ļoti daudz iestudējuma versiju gan uz


.

 

 

 

profesionālo, gan amatieru teātru skatuvēm.

 

 

Vecmeitu lomās iejutīsies Latvijā labi pazīstamās un leģendārās aktrises Olga Dreģe, Velta Straume, Raimonda Vazdika, Laila Kirmuška, Jūlija Ļaha, Dace Makovska, Maija Romaško, Liene Šomase un vienīgais vīrietis rožu dārzā -  Emīls Kivlenieks

 

Pie klavierēm Gints Žilinskis.

 

 

Olga Dreģe par izrādi: 

 

Lai sievietes paraugās uz sevi no malas un pasmaida par savām aplamībām ko pielaidušas līdz sirmam vecumam. Kundzes gados, kas ārkārtīgi tur važās savus vīrus un bērnus  paskatās, ka tas kādreiz var aplami nostrādāt arī šajos laikos. Aktrise būdama – Tija Banga to jauki ir ilustrējusi. Tas ir amizanti un priecīgi. 

 

Liene Šomase par izrādi:

 

Mēs nekad nevaram zināt kurā mirklī tā īstā mīlestība pie mums atnāks. Tāpēc nekad nevajag kautrēties, bet iet un runāt, būt atklātām un patiesām. Jauniešiem nebūt tik skarbiem  pret mammām, tētiem, krustmātēm, taču vairāk novērtēt ko viņas dara bērnu labā. 

 

 

 

Lugas darbība risinās pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Kādā pansijā dzīvo četras sievietes labākajos gados, kurām dzīve ir iegrozījusies tā, ka visas palikušas vecmeitās, tomēr vēlēšanās būt mātēm un tieksme par kādu rūpēties, ņem virsroku. Pateicoties apstākļu sakritībai viņu pansijā dzīvo trūcīgs, jauns mākslinieks Pūpēdītis, kurš tad arī kļūst par vecmeitu rūpju objektu. Šīs rūpes un pārspīlētā mātišķā mīlestība aiziet tik tālu, ka nabaga jaunais mākslinieks gandrīz jau vairs nav sava likteņa noteicējs. Tai pašā laikā, ielas pretējā pusē dzīvo divas māsas, kuru dzīves līkloči arī vijušies tā, ka abas palikušas vecās meitās, kuras par savu rūpju objektu izvēlējušās pieņemto audžu meitu Renāti. Un kā jau skaistās pasakās - kur jauni cilvēki, tur mīlestība, it sevišķi, ja dzīvokļu logi ir tieši pretī viens otram… Vai mīlas ceļš būs gluds, jeb arī kaisīts ar ērkšķiem? Vai abi jaunieši vecmeitas apvienos lielā, laimīgā ģimenē, vai divās karojošās nometnēs, skatītāji varēs uzzināt izrādē „SEPTIŅAS VECMEITAS”. 

 

Režisors - Ivars Lūsis

 

 

Biļešu cena maijā - jūnijā 8.00 EUR, jūlijā 10.00 EUR, izrādes dienā dārgāk.

 

Šobrīd KN kasē vēl ir pieejamas biļetes pa 8 EUR!

 

 

 

Biļetes Krāslavas kultūras nama kasē darbdienās no 9.00-13.00, 

 

 Biļešu paradīze tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv

 

  

Īpaši nelabvēlīgos laika apstākļos izrāde notiks Krāslavas kultūras namā (info tālr.: 65681487)