Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. februāris, 2018. gada 056. diena
< Mazo novadnieku svētki
ceturtdiena, 01.06.2017 12:00 Age: 269 Days
Category: Galvenā ziņa, Informācija, Sporta ziņas

"Kāpa" šogad piedāvās ekskluzīvu orientēšanās apvidu Daugavas lokos

Laikā no 30. jūnija līdz 2. jūlijam Krāslavas novadā, dabas parkā “Daugavas loki”, notiks Baltijas populārākās starptautiskās orientēšanās sacensības “Kāpa”.


.

 

 

 

Pieteikšanās sacensībām pagarināta līdz svētdienai, 28. maijam, plkst. 23:59.

 

Dalībniekus sagaida izcils orientēšanās apvidus, bet līdzjutējus priecēs Daugavas loku neskartās dabas skaistums.

 

  

“Kāpā” būs iespējams startēt gan visās trīs sacensību dienās, gan atsevišķi vienā vai divās dienās. Piedalīties laipni aicināts ikviens orientierists un orientēšanās skrējiena interesents, jo organizatori ir parūpējušies par dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes distancēm. 

 

 

Līdztekus orientēšanās skrējiena sacensībām, kur tradicionāli sacentīsies vairāk nekā 1200 dalībnieki no 11 valstīm 60 dažādās vecuma un meistarības grupās, būs iespēja startēt arī taku orientēšanās sacensībās un orientēšanās sprinta stafetē sacensību centrā. Vīriešu un sieviešu elites grupām dalība “Kāpā” ļaus izcīnīt pasaules ranga ieskaites punktus.

 

 

Ar elektroniskās pieteikšanās kārtību un sacensību nolikumu iespējams iepazīties sacensību mājas lapā 2017.kapa.lv

 

 

Sacensību centrs atradīsies “Klajumos”, kur būs iespēja doties kādā mierīgā pastaigā zirga mugurā, bērni varēs piedalīties radošajās darbnīcās un atrakcijās, bet sestdienas vakarā visus izkustinās jautra brīvdabas ballīte atraktīvu mūziķu vadībā.

 

 

Jāatzīmē, ka paralēli Igaunijā notiks arī Pasaules čempionāts orientēšanās sportā, tāpēc sacensību organizatori šobrīd aktīvi meklē risinājumus, lai dotu iespēju visiem “Kāpas” dalībniekiem tiešsaistē sekot notikumiem sprinta un sprinta stafetes sacensībās.