Ātrā navigācija:
ceturtdiena, 22. februāris, 2018. gada 053. diena
<  GADA BALVU saņem Krāslavas BJC pulciņu skolotāja Žanna Garbrēdere!
pirmdiena, 02.01.2017 09:41 Age: 1 Years
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

Krāslavas Valsts ģimnāzijas meiteņu volejbola komanda iegūst „Lielo” kausu

Krāslavas Valsts ģimnāzijas meiteņu volejbola komanda (2002.dz.g. -1997.dz.g.) piedalījās Rēzeknes novada Junioru Volejbola līgā. Sacensības tika organizētas Rēzeknes


.

.

.

.

 

 

 

novada Maltas daudzfunkcionālajā zālē, un norisinājās trijos posmos – divi komandu posmi un vēl papildus viens posms izslēgšanas spēlēm.

 

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pa četrām katrā, un mūsu grupā bija jācīnās ar Makašānu, Maltas 2, Rēzeknes BJSS komandām.

Pirmajā posmā 29. oktobrī, visas spēles tika uzvarētas un KVĢ ar 9 punktiem izvirzījās pirmajā vietā.

Otrajā spēļu posmā 26. novembrī, nācās piekāpties Makašānu komandai un grupas tabulā ierindoties otrajā vietā.

Trešajā posmā, kurš norisinājās 17. decembrī, izslēgšanas spēlēs, cīņā par „Lielo” kausu mūsu meitenes sacentās ar turnīra stiprākām Ezernieku vidusskolas un Makašānu komandām.

Zaudējot Ezernieku komandai setos 1:2, bet apspēlējot Makašānu komandu ar rezultātu setos 2:0, mūsu KVĢ meiteņu komanda pēc uzvarēto setu skaita ieguva pirmo vietu, izcīnot „Lielo” turnīra kausu.

Savukārt Makašānu komanda ierindojās otrajā vietā, Ezernieku vidusskolas komanda ieguva trešo vietu. 11.d klases skolniece Kristina Križanovska tika atzīta par labāko turnīra spēlētāju un saņēma MVP balvu.

Krāslavas Valsts ģimnāzijas meiteņu komanda pateicas par atbalstu KVĢ direktoram Jānim Tukānam, skolas administrācijai un Krāslavas novada domei par transportu.

 

 

 

KVĢ  sporta skolotājs Dmitrijs Duškins